Skip to content

Web Site Bakim ve Özelleştirme

 Web sitenizde ortaya çıkan sorun ve aksaklıkların giderilmesi ve güncellenmesi işlemleri

Web Sitesi Güncelleme Bakım ve Destek Hizmetleri

Hazırlanan tüm web siteler genel olarak dışarıdan ilk bakıldığında kusursuz olasrak görünürler. Zaman içerisinde güncelliğini yitiren bu web siteler ne kadar kusursuz olsalar da “ölü web sitesi” olarak ifade edilirler ve gerek arama motorlarının güncel algoritmaları gerekse zamanın web teknolojilerinin çok gerisinde kalıp verim sağlamayabilirler.

Arama motorları sürekli olarak web sitelerinin aktif olup olmadığını kontrol eder. “ölü web site” olarak ifade edilen, bünyesinde hiçbir işlem olmayan, hareketsiz web siteleri işlevsiz görülür ve bundan dolayı arama motorları tarafından gün geçtikçe alt sıralara inmektedir.

Bizler SE Bilgisayar olarak bu web sitelerine ufak dokunuşlar, güncel içerikler ile gerekli çalışmalar yaparak web sitenin aktifliğini ve güncelliğini korumasını, işletme için bir iş yükü oluşturan içeriklerin güncellenmesi ve düzenlenmesi, web sitenize modern ve kullanışlı bir görünüm sağlanmasını sağlayabiliriz.

Bu sayede de hem arama motorlarında üst kısımlara yükselir, hem de web sitenizde meydana gelen teknik problemler giderilir, güncellemeler ve içerikler üzerinde çalışma yapılması ile web sitesiniz daha modern ve güncel bir web site haline gelebilir.

Bakım ve Güncelleme Hizmeti Neleri Kapsar?

İşletme sahipleri ve çalışanların, güncellemeleri takip etme konusunda endişelenmek yerine değerli zamanlarını bir işletmeyi ileriye taşımak için kullanmaları gerektiğinden, bu görevi sizin için yapabilir ve güncellemelerin zamanında yapılmasını sağlayabiliriz.

İletişim için bizi (0212) 462 47 07 ‘den arayabilir, yada canlı destek ekibimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Web Sitesi Sahibi Olun

En son teknoloji ile yazılmış, kurumsal kimliğinize uygun, şık ve sade, kullanışlı, mobil ve tablet uyumlu, tüm arama motorlarına kayıtlı, çoklu dil desteği mevcut web siteleri kuruyor ve destek veriyoruz.