Skip to content

Reklam & Danışmanlık

1 milyonu aşkın işletme Google Reklamları veriyor. Siz de kaydınızı bugün oluşturun reklamlarınız yayınlanmaya başlasın.

Günümüzün en etkin reklam ve pazarlama yöntemi bilindiği üzere internet üzerinde yapılan reklamlardır. Birçoğumuz aradığımız hizmeti veya ürünü öncelikle Google üzerinden araştırarak yola çıkıyoruz.

Dünya’da ve Türkiye’de internet kullanıcılarının %90’ı yaptıkları aramalarda Google arama motorunu kullanıyor. Siz de ürün yada hizmetlerinizin bu aramalarda yer almasını istiyorsanız, SE Bilgisayar olarak size bu hizmeti en başarılı şekilde sağlayacağız.

Google Ads Nedir?

Google Ads; Google’ın sunduğu ücretli ve çevrimiçi dijital reklam hizmetidir. Google Ads üzerinde reklam veren işletmelerin veya kişilerin, hedefledikleri kitle, dönüşüm tipi, sundukları ürün veya hizmet ile ilgilenen kişileri belirli ücretler karşılığında buluşturduğu bir platformdur.

Google Ads Reklam Çeşitleri

Google Ads üzerinde her işletme tipi ve ürün çeşidi için uygun bir reklam modeli mevcuttur. Bu çeşitlilik ve amaçlar dahilinde Google Ads’te temelde 4 reklam modeli mevcuttur.

SE bilgisayar olarak Google Ads reklam hesabınız için strateji belirleme ve optimize çalışmaları ile reklamlarınızı daha az maliyetle ve daha yüksek geri dönüşler elde ederek yayınlayabilirsiniz.

Ads hesapları için bilinen ve uygulanan en büyük hatalardan biri, reklamların daha çok kullanıcının web sitenizi ziyaret etmesine odaklı olmasıdır. Oysa ki Ads Reklamları´nda en önemli hedef en alakalı kullanıcıların reklamları tıklaması ve web sitenizi ziyaret etmesidir.

Reklamlarınız arama ya da içerik ağında sizin ile direkt olarak alakalı olmayan sonuçlarda görüntüleniyor olabilir. Ya da alakalı sonuçlarda görüntülendiği halde reklamlarınız tıklanmıyor olabilir.

Bizimle çalışarak daha düşüt bütçelere daha yüksek geri dönüşler sağlayabilirsiniz.

Hemen Başlayın

Aylık bütçenizin üzerinde harcamayın ve yalnızca reklamınız tıklandığında ödeme yapın