Skip to content
KURUMSAL 3 FİRMA TEMASI
Her firmaya uygun, %100 mobil uyumlu modern tasarım, yönetim paneli ile tüm içeriğe erişim, Google seo uyumlu, WhatsApp desteği, çoklu dil desteği, Google haritalar desteği
BİR GÜNDE TESLİM
İncelemiş olduğunuz tasarım, sipariş verilmesi halinde bir gün içerisinde içerikleri ve resimleri firmanıza uygun olarak girilir ve size teslim edilir
Previous
Next

Hakkımızda

2009 yılında “En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan firmamız, geçen 13 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en büyük teknoloji firmalarından biri olmayı başarmıştır.

25 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten firmamız, Afrika, Asya ve Doğu Avrupada en fazla talep toplayan şirket ünvanını almıştır.

13 Yıldır Fikirlerinizi Gerçekleştiriyoruz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Testimonials

musteri
Tuncer Group firmamızın birçok projede güvenerek ve memnuniyetle çalıştığı bir firmadır.
Hasan Sarı
musteri
Tasarım ve uygulama esnasında işbirlikçi ve yapıcı bir tutum sergilemiş ve işi zamanında teslim etmiştir.
Zafer Hasdemir
musteri
Tuncer İnşaat'a çok teşekkür ederiz. evimiz gerçekten çok hızlı bir şekilde teslim edildi ve işçilik de gayet iyiydi.
Yücel Demir
musteri
Bugün dairemin anahtar teslimi yapıldı. Heyecanla girdiğim daire gerçekten hem kaliteli hemde çok güzeldi. Satıin alma ve karar aşamasında, anahtar tesliminde güler yüzü ve bilgilendirmeleri için çok teşekkür ederim.
Mesut Bal

ÜRÜNLERİMİZ VE HİZMETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK MI İSTİYORSUNUZ?

İletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilir ya da formu doldurarak size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.